سبد تیتانیوم آنود

سبد تیتانیوم آنود

اطلاعات اصلی مدل NO.:YQAB1 نوع: تیتانیوم کارتریج آنود استفاده: تکنیک صنعتی: درجه جوش: GR2 شکل: مواد مربع: تیتانیوم ASTM Gr2 خلوص: 99.6٪ علامت تجاری: Shen Ao منبع: گوانگدونگ، چین توضیحات محصول استفاده از سبد آند آندرتیک تیتانیوم : 1. هدایت تیتانیوم ...

Function

اطلاعات پایه

مدل NO.:YQAB1

نوع: سبد تیتانیوم آنود

کاربرد: صنعتی

تکنیک: جوش داده شده

درجه: GR2

شکل: میدان

ماده: تیتانیوم ASTM Gr2

خلوص:> 99.6٪

علامت تجاری: Shen Ao

منبع: گوانگدونگ، چین

توضیحات محصول

استفاده از سبد آند آندرتیک تیتانیوم:

1. هدایت تیتانیوم بسیار خوب نیست که جریان الکتریکی قلاب ها در بالای محلول معمولا از 0.24A / mm² تجاوز نمی کند و جریان قلاب های زیر راه حل معمولا از 1.5A / mm² تجاوز نمی کند. در غیر این صورت، قلاب ها گرم خواهد شد که منجر به افزایش دمای محلول، ظرفیت یخچال و صرفه جویی در انرژی الکتریکی یا حتی سوختن مخازن پلاستیکی خواهد شد. هنگامی که قلاب های سبد تیتانیوم داغ می شوند، می توان از برخی اقدامات برای بهبود وضعیت هدایت، مانند استفاده از سبدهای تیتانیوم بیشتر و گسترش بخش قلاب ها استفاده کرد.

2. به طور کلی، قلاب ها و الکترودها با سطح دایره ای یا دایره ای با یکدیگر ارتباط ندارند، زیرا به راحتی باعث تماس بد و خوردگی الکترود می شود.

3. برای جلوگیری از انفجار سرباره آند، باز کردن سبد تیتانیوم باید بالاتر از سطح محلول باشد.

4. پایین سبد تیتانیوم باید 100 تا 150 میلیمتر بالاتر از پایین تانک باشد که به خاطر ترس از اینکه مخزن از بین برود چون برق بیش از حد در مخزن متمرکز شده است.

5. سبد تیتانیوم و الکترود باید با دقت تماس بگیرد یا پتانسیل آند از سبد تیتانیوم به سرعت افزایش یابد و باعث تکامل اکسیژن و واکنش تکامل کلر شود که سبد تیتانیوم را آسیب خواهد زد و اکسیژن مواد افزودنی را آلوده می کند.

6. برای جلوگیری از لکه های پوششی، سبدهای تیتانیوم باید با کیسه های آند انباشته شوند. از آنجاییکه کیسه های آنند بدون نیاز به استفاده طولانی مدت استفاده می شوند، بهتر است از کیسه های دوگانه استفاده کنید.

7. کیسه یونجه باید باز کردن سبد تیتانیوم را به صورت محکم مهر و موم کنید و چند سانتیمتر را برای بازگرداندن سرباره تولید شده آن، ترک کنید.Shenao Materail در تولید باطری آند با کیفیت بالا تیتانیوم با تجربه است. ما یک کارخانه حرفه ای داریم که به تولید کننده و تولید کننده سبد آند آندر تیتانیوم اختصاص یافته است. خوش آمدید برای تماس با شرکت ما.
Hot Tags: سبد آند آندر تیتانیوم، چین، تامین کنندگان، کارخانه، شرکت
محصولات مرتبط
تماس با ما
است ،، Baoji Shenao Materail شرکت با مسئولیت محدود

آدرس: Qinganbao صنعت پارک، با تکنولوژی بالا توسعه منطقه است ،، Baoji، ابزاری

تلفن: +86-917-3380538

فکس: +86-917-3816810

ایمیل: zh@baojiti.com.cn

است ،، Baoji Shenao Materail شرکت با مسئولیت محدود
foottop